Dwie osoby poszkodowane w wypadku samochodowym

Dwie osoby poszkodowane w wypadku samochodowym

Do wypadku doszło o godzinie czternastej na ulicy Fabrycznej. Zderzyły się ze sobą dwa samochodu. Obaj kierowcy doznali obrażeń, ale na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych. Okoliczności wydarzenia bada policja.

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe: seat i toyota. Choć nikt w tym wypadku nie zginął, to trudno mówić, że nic się nie stało. Kierowcy obu pojazdów odnieśli poważne obrażenia i potrzebowali pomocy medycznej. Zgodnie z procedurami trafili do szpitala, w którym otrzymali odpowiednią opiekę.

Kto zawinił?

Który z kierowców poniesie konsekwencje za spowodowanie wypadku? A może tak naprawdę zadecydowało tu zrządzenie losu i żadne z kierowców nie popełnił błędu? O tym już zadecyduje policja po przeprowadzeniu odpowiedniego śledztwo. Funkcjonariusze nie udzielili szczegółowych informacji.

Uwaga na drogach!

Zaczął się okres zimowy, a drogi stały się naprawdę niebezpieczne. Nawet jeśli zmieniliśmy już opony na zimowe, to wciąż śliskie drogi są dla nas zagrożeniem. Bardzo łatwo stracić kontrolę nad pojazdem i uderzyć w inny. Takie sytuacje mogą w wielu przypadkach oznaczać stratę życia.

Nie zapominajmy też, że zima oznacza nieco gorszą widoczność. Zwłaszcza, gdy w powietrzu unosi się dużo smogu. Musimy o tym pamiętać, zanim wyruszymy w trasę.

Czytaj także: Kobieta odpowie za znęcanie się nad kotami