Dramat na drodze w Pielgrzymce: Kobieta kierująca volkswagenem potrąciła leżącego na jezdni mężczyznę

Dramat na drodze w Pielgrzymce: Kobieta kierująca volkswagenem potrąciła leżącego na jezdni mężczyznę

W spokojnej miejscowości Pielgrzymka doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kobieta prowadząca pojazd marki Volkswagen, nie zauważyła na czas mężczyzny leżącego na jezdni i najechała na niego. Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji służb medycznych, życia 56-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia są jeszcze badane i zostaną wyjaśnione w trakcie dalszych czynności procesowych.

Wypadku, który miał miejsce w ostatni piątek, dokładnie o godzinie 18.30, w niewielkiej miejscowości Pielgrzymka, nie dało się uniknąć pomimo ostrożnej jazdy. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, kierująca Volkswagenem poruszała się drogą powiatową, kiedy nagle na jej drodze pojawił się leżący mężczyzna.

Gdy na miejscu zdarzenia pojawiła się ekipa pogotowia ratunkowego, mogli tylko stwierdzić zgon 56-letniego obywatela gminy Osiek Jasielski. Wydarzenie to jest szczegółowo badane przez odpowiednie służby. Policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza pracują nad sprawą wspólnie z prokuratorem.

Choć na razie nie są znane wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku, prowadzone jest intensywne postępowanie mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.