Mieszkańcy Jasła podczas spaceru odkryli ludzkie szczątki.

Mieszkańcy Jasła podczas spaceru odkryli ludzkie szczątki.

Mieszkańcy Jasła podczas spaceru odkryli ludzkie szczątki.

W niedzielę 13 lutego na ulicy Ceramicznej spacerowicze dokonali wstrząsającego odkrycia. Przechodząc przez osiedle Sobniów, natknęli się oni na znajdujące się w pobliskich zaroślach zwłoki. W godzinach popołudniowych, spacerowicze, będący mieszkańcami Jasła, zauważyli coś niepokojącego w pobliskich zaroślach. Z przerażeniem odkryli, iż natrafili oni na ludzkie szczątki w zaawansowanym stadium rozkładu.

Spokojny spacer przyniósł niespodziewany zwrot akcji.

Niedzielny spacer miał być chwilą wytchnienia, a stał się wstrząsającym wydarzeniem. Ten dzień z całą pewnością już na zawsze zapamiętają mieszkańcy Jasła, którzy przechodząc przez osiedle Sobniów, zauważyli w zaroślach zwłoki. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji potwierdzili prawdziwość zgłoszenia. Jak zauważono, zwłoki znajdowały się w zaawansowanym stanie rozkładu. Oznacza to więc, że ciało musiało pozostawać niezauważone przez długi czas.

Śledztwo w toku.

Funkcjonariusze policji w Jaśle prowadzą niezbędne czynności, mające na celu zidentyfikowanie zwłok. Policja na ten moment nie udziela większej ilości informacji. Według aktualnych doniesień policja nie uważa, by odnalezione zwłoki były powiązane z jakimkolwiek zaginięciem. Szczątki jak i okolica ich odnalezienia zostały zabezpieczone. W celu ich zidentyfikowania niezbędne jest wykonanie dalszych badań. Tym właśnie zajmują się funkcjonariusze policji w Jaśle. Na kolejne informacje w tej sprawie trzeba będzie zaczekać.

Jeden komentarz o “Mieszkańcy Jasła podczas spaceru odkryli ludzkie szczątki.

Dodaj komentarz