Proces dotyczący próby zamordowania mieszkańca gminy Osiek Jasielski toczy się w Sądzie Okręgowym w Krośnie

Proces dotyczący próby zamordowania mieszkańca gminy Osiek Jasielski toczy się w Sądzie Okręgowym w Krośnie

Właśnie toczy się proces przed Sądem Okręgowym w Krośnie, dotyczący próby zabójstwa obywatela z gminy Osiek Jasielski. Adam K., 31-letni mężczyzna z tego samego miejsca, został oskarżony o ten czyn.

Wstrząsające wydarzenie, które poruszyło lokalną społeczność, miało miejsce w małym miasteczku niedaleko Jasła. Incydent zdarzył się podczas późnego popołudnia w niedzielę, 15 stycznia bieżącego roku.

Policjanci z Nowego Żmigrodu natychmiast udali się na miejsce, które zostało wskazane jako miejsce zdarzenia. Tam natknęli się na poszkodowanego, którego opatrywała ekipa medyczna. Mężczyzna potwierdził swoje zaatakowanie i pchnięcie nożem, doznając kilku ran kłutych. Takie informacje przekazała Komenda Powiatowa Policji w Jaśle tuż po incydencie.

42-letni Damian G. padł ofiarą napastnika. Ze względu na poważne obrażenia ciała, mężczyzna musiał zostać przewieziony do szpitala. Doznał między innymi dwóch ran kłutych ramienia, które spowodowały uszkodzenie części nerwu łokciowego, tętnicy pobocznej łokciowej górnej, przedramienia, klatki piersiowej, a także uszkodzenia głowy i mięśni spinających palce. Konieczna była interwencja chirurgiczna.