Projekt "Jasło – moje miasto, mój dom" zaprasza mieszkańców do udziału w weekendowym wydarzeniu

Projekt "Jasło – moje miasto, mój dom" zaprasza mieszkańców do udziału w weekendowym wydarzeniu

W najbliższy weekend, dokładnie w sobotę i niedzielę (26 i 27 sierpnia), rynek jasielski przeistoczy się w prawdziwe studio fotograficzne. Wszyscy zainteresowani mieszkańcy Jasła będą mieli okazję uwiecznić swoją obecność na pamiątkowych zdjęciach. Zrobione fotografie posłużą do stworzenia unikalnego projektu graficznego, będącego częścią miejscowego projektu pod nazwą „Jasło – moje miasto, mój dom”.

Burmistrz Jasła, Ryszard Pabian, z entuzjazmem zachęca mieszkańców do brania udziału w tym wydarzeniu. Podkreśla, że każda osoba jest integralną częścią swojego miasta i ma realny wpływ na jego kształtowanie. Dlatego warto pokazać swoją obecność i zaangażowanie, przybywając na rynek jasielski w ten weekend, robiąc pamiątkowe zdjęcie i demonstrując, że Jasło to miejsce, które wybrano na miejsce pracy, nauki i codziennego życia.

Ze zgromadzonych podczas weekendowej akcji fotografii powstanie specjalna grafika zawierająca hasło „Jasło – moje miasto, mój dom”. Będzie ona prezentowana na wielkim banerze umieszczonym przy głównym wjeździe do centrum miasta, tuż obok jasielskiego rynku.