7. Szerzyński Wieczór Rockowy: Muzyka, Tatuaż i Pomoc dla Chłopca

7. Szerzyński Wieczór Rockowy: Muzyka, Tatuaż i Pomoc dla Chłopca

Przed nami kolejna edycja Szerzyńskiego Wieczoru Rockowego, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Tym razem aż siedem zespołów rockowych zagości na scenie w Szerzynach, malowniczej wsi na styku Podkarpacia i Małopolski. Wydarzenie to, po czterech latach przerwy, powraca do swojej cykliczności, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników mocnych brzmień.

Na szerzyńskim stadionie fani rocka będą mieli okazję posłuchać koncertów siedmiu grup muzycznych. Rozpocznie zespół Party 5 o godzinie 16, a za nim na scenie pojawią się kolejno Bang Bang (godz. 17), Garbate Aniołki (godz. 18), 33 trzysta (godz. 19), Qvo Vadis (godz. 20), Prawda (godz. 21.15) oraz The Bill (godz. 22.30). Wszystkim uczestnikom imprezy, którzy zakupią bilet za 70 zł, przysługuje szansa na wygranie darmowej sesji tatuażu – losowanie odbędzie się około godziny 20. Dzieci do trzynastego roku życia mogą uczestniczyć w imprezie bezpłatnie pod warunkiem obecności opiekuna z biletem.

Zorganizowany przez Szerzyńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nowy Czas” festiwal stanowi nie tylko atrakcję dla miłośników muzyki rockowej, ale również okazję do wsparcia dobrej sprawy. Podczas koncertów będzie prowadzona zbiórka dla 12-letniego Jakuba Bary z Jasła, który od wielu lat zmaga się z poważnym schorzeniem.