Tragedia w Sławęcinie: podejrzenie morderstwa i samookaleczenia

Tragedia w Sławęcinie: podejrzenie morderstwa i samookaleczenia

W południowej Polsce, w niewielkiej miejscowości Sławęcin niedaleko Jasła, doszło do dramatycznego zdarzenia. Około 14:30 miejscowa policja została wezwana do jednego z domów, gdzie odkryto makabryczną scenę. Funkcjonariusze znaleźli ciało kobiety oraz ciężko rannego mężczyznę.

Mężczyzną, który jest podejrzany o to straszliwe przestępstwo, jest Jakub W. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, Jakub W. podczas rodzinnej kłótni miał zasztyletować swoją matkę i skrzywdzić ojca.

Ranny mężczyzna – ojciec Jakuba W., został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala. Tymczasem na miejscu zbrodni nadal trwają czynności procesowe pod okiem prokuratora. Jest on odpowiedzialny za zbieranie dowodów i wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego incydentu.

Wszystkim osobom znajdującym się w tej okolicy podano rysopis podejrzanego Jakuba W., aby ułatwić jego odnalezienie. Mężczyzna ten ma 20 lat, wzrost około 175 cm i jest szczupły. Ubrany był w czarną bluzę z kapturem. Policja ostrzega, że mężczyzna może mieć przy sobie narzędzie, które stanowi potencjalne zagrożenie.