Czarni Jasło pod wodzą nowego trenera!

Czarni Jasło pod wodzą nowego trenera!

Jasielski klub piłkarski Czarni Jasło będzie szkolony przez nowego trenera, który jest nie byle kim – jak wstępnie wiadomo, nowym trenerem tego klubu ma zostać Franciszek Smuda. Dotychczasowy trener klubu został zwolniony po tym, jak Czarni ponieśli dwie sromotne porażki z rzędu. Od tego czasu, prezes klubu usilnie poszukiwał jego następcy, którym, według jeszcze nieoficjalnych informacji, ma zostać Franciszek Smuda.

Franciszek Smuda.

Smuda to znany piłkarz i od wielu lat trener piłkarski. Odpowiedzialny był za przygotowywanie reprezentacji polskiej do udziału w Euro 2012. Wiele osób zarzuca mu bezpośrednią winę w porażce Polaków na Euro, dlatego szkoleniowiec skupił się w głównej mierze na trenowaniu piłkarzy pomniejszych klubów. Jak sam zresztą twierdzi, preferuje on mniejsze miejscowości i kluby ze względu na większą przychylność tamtejszych mieszkańców, a przy tym zwyczajnie ceni sobie różnego rodzaju wyzwania.

Informacje niepotwierdzone.

Póki co, są to jedynie wstępne i jeszcze niepotwierdzone, choćby przez samego Smudę, informacje. Z dziennikarzami rozmawiał jednak bliski przyjaciel Franciszka, który to z kolei stwierdził, że ten gotowy jest przyjąć ofertę objęcia roli szkoleniowca w jasielskim klubie Czarni Jasło.