Czarni Jasło triumfują, zdobywając awans do 4 ligi na trzy mecze przed zakończeniem sezonu

Czarni Jasło triumfują, zdobywając awans do 4 ligi na trzy mecze przed zakończeniem sezonu

W uznanej drużynie piłkarskiej Czarni Jasło padły okrzyki radości, gdy zawodnicy wywalczyli awans do 4 ligi aż trzy rundy przed zakończeniem sezonu. W ostatnim meczu, który odbył się dzień wcześniej, pokonali oni rywali z zespołu Tempo Nienaszów, kończąc spotkanie wynikiem 2-1. To właśnie w ramach tego meczu Mateusz Michoń, jeden z graczy Czarnych Jasło, udało się strzelić decydujący o zwycięstwie gol w dodatkowym czasie gry.

Trener drużyny, Mateusz Ostrowski, po emocjonującym spotkaniu wyraził swoją satysfakcję i dumę ze swoich podopiecznych. Podkreślił, że ekipa przekonała się już nie raz, że walka aż do końca może przynieść niespodziewany sukces. Wygrana w tym spotkaniu była najlepszym z możliwych scenariuszy – awans został przypieczętowany golem strzelonym w doliczonym czasie gry.

Na chwilę obecną, po 25 rozegranych kolejkach, zawodnicy Czarnych Jasło mogą pochwalić się zdobytymi 67 punktami na swoim koncie. Z radością patrzą w przyszłość, ciesząc się już teraz z awansu do bardziej prestiżowej klasy rozgrywkowej.