Planszówki w GEN-ie: Przygoda czeka!

Planszówki w GEN-ie: Przygoda czeka!

W nadchodzącą niedzielę, jak co tydzień, miłośnicy gier planszowych znowu zgromadzą się w Mediatece – tym razem 5 listopada – aby cieszyć się swoją pasją w Genie. Ciekawie zapowiadające się popołudnie z planszówkami będzie miało temat przewodni – „przygoda”.

Za sprawą popularnej gry „Na Skrzydłach”, uczestnicy spotkania będą mogli wirtualnie odwiedzić region „Carcassonne”. Ale to nie wszystko, ponieważ jako koloniści w grze „Catan”, będą mieli możliwość budowania własnych miast i wiosek. Co więcej, gra „Robinson Crusoe” przeniesie ich na odludną wyspę, gdzie będą mogli poczuć prawdziwą przygodę. To wszystko pod czujnym okiem Zuzanny i Łukasza Michalskich, którzy poprowadzą to spotkanie.

Mediateka jest otwarta dla wszystkich entuzjastów gier planszowych bez względu na wiek. W ten niedzielny dzień mile widziani są zarówno doświadczeni gracze, jak i ci, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tą formą rozrywki. Odwiedziny w Mediatece mogą być dla nich świetnym preludium do wstąpienia do jasielskiego klubu planszowego „Planszowe Klimaty”.

Zapraszamy wszystkich na popołudnie z planszówkami w Mediatece, które odbędzie się w godzinach od 14.00 do 18.00.