Sukces młodych sportowców Millenium AKRO Rzeszów na Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Młodzików i Dzieci w Jaśle

Na arenie międzynarodowej w Jaśle, młodzi adepci sztuk walki z klubu judo Millenium AKRO Rzeszów osiągnęli imponujący sukces. To nie byle jakie zawody – Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Młodzików i Dzieci cieszy się dużym prestiżem. Właśnie stamtąd, nasi młodzi reprezentanci przywieźli do swojego rzeszowskiego domu cały worek medali. Dokonali tego, zdobywając podium aż szesnaście razy!

Wszystko to dzięki wysiłkom takich osób jak Hubert Jakubowski, który triumfował w kategorii do 46 kg, czy Robert Tarsała zwycięzca w kategorii 55 kg. Złote medale zdobyli również Ksawery Kruczek (35 kg), Wojciech Gajdek (42 kg), Maria Rzeźnik (40 kg), Jakub Baran (60 kg), Hanna Dec (31 kg), Mikołaj Rzeźnik (36 kg) oraz Jan Wróbel (37 kg). W zakresie wyższych wag, triumfował Michał Gajda, zdobywając złoto w kategorii do 73 kg.

Nieco mniej szczęścia, ale i tak znakomite rezultaty odnotowali Maksymilian Piotrowski (32 kg), Jakub Micał (66 kg) oraz Piotr Kowal (26 kg), którzy zdobyli srebrne medale.

Brązowe medale w swoich kategoriach wywalczyli Aleksander Więch (32 kg), Jakub Wróbel (66 kg) oraz Milena Płaza (48 kg). Każdy z nich udowodnił, że młodość nie jest przeszkodą do osiągania wielkich rzeczy na macie.