Transmisja na żywo z XIV edycji MMA Carpathian Warriors w Jaśle: emocje gwarantowane!

Transmisja na żywo z XIV edycji MMA Carpathian Warriors w Jaśle: emocje gwarantowane!

Przekazywanie relacji z XIV edycji spektakularnej gali mieszanych sportów walki pod nazwą Carpathian Warriors to zadanie, jakie przed nami stoi. Tym razem arena zmagań przeniesie się do Jasła, a transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 19:00 w sobotę, 8 czerwca na naszym kanale YouTube.

Tegoroczna gala Carpathian Warriors XIV odbędzie się na terenie hali MOSiR w Jaśle. Jest to kolejne wydarzenie tej rangi, które mamy przyjemność transmitować dla naszych widzów.

Gala przewiduje przeprowadzenie dwunastu walk, toczone będą one w różnych dyscyplinach – MMA, K-1 oraz boksie. Najbardziej oczekiwany pojedynek wieczoru odbywać się będzie w kategorii 66 kg według zasad Pro MMA. O mistrzowski pas powalczą Łukasz Kłos z Universal Fight Team Rzeszów oraz Jakub Błachowicz z BC Team.

Na liście zawodników ponownie znajduje się dobrze znany fanom Carpathian Warriors Gracjan Kęsicki reprezentujący Spartakus Rzeszów. Jego rywalem będzie Wojciech Todorić z Bonzai MMA. W Jaśle wystąpią też inni reprezentanci Spartakusa Rzeszów, jak Bartosz Polit czy Oskar Poźniak.

Podczas gali nie zabraknie również zawodników innych klubów z Podkarpacia. Na liście startowej widnieją m.in. przedstawiciele Texom Samuraj Sanok oraz Fight Club Spartan Jasło.