Triumf Czarnych Jasło nad Zamczyskiem Mrukowa w Domowym Meczu

Triumf Czarnych Jasło nad Zamczyskiem Mrukowa w Domowym Meczu

Zespół Czarni Jasło odniósł zwycięstwo, ponownie wpisując się na drogę sukcesu, dzięki pokonaniu Zamczyska Mrukowa na własnym terenie. Wyjątkowy gol, który zapewnił im wygraną, zdobył Marcin Janus podczas wykonywania rzutu wolnego.

Każda z drużyn, która brała udział w tym meczu, była zdeterminowana do poprawy swoich wyników po porażkach z poprzedniej rundy rozgrywek. Drużyna Czarnych Jasło wyszła na prowadzenie już po 15 minutach gry, dzięki celowej strzale Marcina Janusa z rzutu wolnego. Piłka, pomimo interwencji Mateusza Bazana, trafiła do siatki. Przeciwnicy nie próbowali natychmiast odrobić strat. Zamiast tego skupili się na obronie dostępu do swojej bramki, jednocześnie szukając okazji do kontrataku.

Czarni Jasło mieli parę szans na zwiększenie swojego prowadzenia, ale każdorazowo bramkarz drużyny przeciwnej skutecznie interweniował. W drugiej części meczu goście nie byli w stanie zagrozić bramce pilnowanej przez Łukasza Lepuckiego. Po ostatecznym gwizdku kończącym grę, zespół Czarnych Jasło mógł dodać do swojego dorobku kolejne trzy punkty.