Zapisy na Poland Business Run 2024 otwarte! Kraków i wirtualna rywalizacja czekają

Zapisy na Poland Business Run 2024 otwarte! Kraków i wirtualna rywalizacja czekają

Otwarte zostały zapisy na kolejną edycję biegu sztafetowego Poland Business Run, który odbędzie się w 2024 roku. Zainteresowani udziałem w tych popularnych zawodach mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do 6 czerwca jeżeli chcą wystartować w Krakowie, natomiast możliwość zapisu do w rywalizacji wirtualnej przewidziana jest do 6 września. Szczegółowe plany organizatora zakładają przeprowadzenie imprezy 8 września 2024 roku.

Podczas Poland Business Run 2024 można będzie wesprzeć wartościowy cel charytatywny. Udział w zawodach, zarówno podczas biegu stacjonarnego w Krakowie, jak i podczas rywalizacji on-line, pozwoli na zebranie funduszy na wsparcie osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu protez, wózków czy rehabilitacji.

Poland Business Run to również okazja do integracji pracowników. Firmy i organizacje są zachęcane do zgłoszenia swoich zespołów do startu. Pierwsza edycja tego wydarzenia odbyła się dwanaście lat temu w Krakowie, a następnie przerodziła się w ogólnopolską akcję, co zasugerowało zmianę nazwy.

W tegorocznej edycji Poland Business Run 2024 organizatorzy przewidzieli udział dla 2200 sztafet składających się z pięciu osób biegnących po kolei na dystansie 4 km. Oznacza to, że może wziąć w nim udział aż 11 000 osób! Limity uczestników zostały zwiększone, a start podzielono na dwie tury. Trasa biegu poprowadzona zostanie wokół krakowskich Błoń. Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń – zapisy rozpoczęły się już 14 maja i potrwają do 6 czerwca lub do momentu wyczerpania dostępnych miejsc. Warto przypomnieć, że terminy te dotyczą biegu stacjonarnego w Krakowie, natomiast do rywalizacji wirtualnej możliwość zapisu przewidziana jest do 6 września.